Služby

Profesionální elektrikářské práce v Pardubicích!


Silnoproud

Bytové a průmyslové rozvody pro napětí od 230V výše, rozvod zásuvek, světel až po připojení elektrických spotřebičů.

Slaboproud

Kompletní datové, televizní a satelitní rozvody, domácí telefony v bytových a panelových domech.

Hromosvody

Instalace hromosvodů dle platných ČSN norem. Hromosvody montujeme na různé typy staveb (garáže, rodinné domy, haly, atd.)

Rozvaděče

Montování a kompletace rozvaděčů na základě Vašich požadavků. Postupujeme dle ČSN norem, montáží na DIN-lištu. Instalace jističů, proudových chráničů, přepěťové ochrany, spínací hodiny, stykače atd.

Revize

Provádíme revizi elektrického zařízení včetně kontrolního měření a přezkoušení celkového stavu. Předáme Vám závěrečnou zprávu o revizi, se kterou můžete bezpečně používat elektrické zařízení. Provádíme jak výchozí revize (u nových zařízení či po rekonstrukci), tak i pravidelnou revizi - dle stanovených lhůt.

Projekty

Zajišťujeme kompletní realizaci Vámi dodaných projektů. Poskytneme odbornou konzultaci a navrhneme vhodné řešení elektroinstalace. Realizujeme projekty od průmyslových elektroinstalací, hromosvodných soustav, veřejného osvětlení, rodinných domů, až po administrativní a komerční objekty.

Rekonstrukce

Poskytujeme odbornou konzultaci před realizací rekonstrukce, poradíme: kde vhodně umístit zásuvky, vypínače, čidla pohybu. Doporučíme Vám při výběru osvětlení a rozmístěním spotřebičů tak, abyste byli maximálně spokojení ve Vaší nové domácnosti.

Opravy

Pokud dojde na Vaší elektroinstalaci k poruše, rádi Vám pomůžeme s výměnou nefunkčních jističů za nové, opravou osvětlení, zásuvek a vypínačů a dalších komponent.

Konzultace

V případě, že máte zájem o koupi nemovitosti, ale nejste si jisti kvalitou a stavem stávající elektroinstalace, neváhejte se na nás obrátit. Vyhodnotíme stav rozvodů a dalších komponent, odhadnout cenovou investici, a tím Vám ušetřit značné finanční náklady do budoucna.

Pro více informací a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.